Wiadomości z Olsztyna | info24.olsztyn.pl

Przejdź do treści

Niezwykła historia podróżniczki, którą warto poznać.

Wiadomości z Olsztyna | info24.olsztyn.pl
Opublikowane według w Turystyka · 19 Październik 2017
Pomyśleliście kiedyś jakby to było udać się w podroż po świecie mając w kieszeni zaledwie kilkadziesiąt złotych. W takim wypadku trzeba wykazać się dużą odwagą i pasją oraz odwagą do poznawania innych rejonów świata. Takim podejściem wykazała się Paulina Żarnoch, która już niebawem odwiedzi Olsztyn.

Paulina to zaledwie 21-letnia mieszkanka Mikołajek, która odbyła niezwykłą podróż, pokonując 15 tysięcy kilometrów, z czego większą część autostopem. Zwiedziła łącznie 11 krajów w 111 dni. Magia liczb to nie jedyne o czym usłyszymy podczas najbliższego spotkania. Jak podkreśla bohaterka spotkania, podróż umożliwiła jej zobaczenie wielu interesujących miejsc oraz poznanie niezwykłych osobowości wśród mieszkańców zagranicznych miejscowości. Globtroterka w swojej samotnej podróży zwiedziła całą Azję. W czasie setek tysięcy kilometrów odwiedziła m.in. Chiny, Kazachstan, Gruzję i wiele innych państw. Ponadto w czasie wydarzenia w Olsztynie usłyszymy niezwykłe opowieści o różnorodności występujących na świecie kultur, dowiemy się o przygodach, których głównym świadkiem była młoda mikołajczanka. Zdradzę wam, że wśród ciekawych historii będzie np. wypożyczenie skutera bez posiadanych uprawnień, spotkanie tajskiego mnicha, z których porozumiewała się bez znajomości języka oraz pobyt na chińskiej granicy, gdzie nie chciano jej przepuścić. I jak, jesteście już zainteresowani?

Jeśli tak to zapraszam was serdecznie do Galerii Mech w Olsztynie, gdzie 23 października odbędzie się spotkanie. Rozpocznie się ono o godzinie 19 i potrwa około 2 godzin. Warto więc zarezerwować trochę wolnego czasu. Taka okazja może się już szybko nie powtórzyć!Wróć do spisu treści