Wiadomości z Olsztyna | info24.olsztyn.pl

Przejdź do treści

Hotel Kopernik w Olsztynie

Wiadomości z Olsztyna | info24.olsztyn.pl
Opublikowane według w Hotele · 2 Luty 2017
Tags: hotelkopernik
Mikołaj Kopernik jest absolutnym symbolem Olsztyna. Mieszkańcy tego miasta na każdym kroku przypominają, że ten słynny Polak był bardzo związany z Olsztynem – więc nie tylko Toruń może się nim chwalić przed turystami. Osoby, które odwiedzają to miasto mogą zatrzymać się z Hotelu Kopernik, który znajduje się w dogodnym miejscu. Z hotelu szybko możemy przejść na stare miasto, ale możemy również sprawnie wyjechać na wycieczkę po okolicy. Hotel mieści się pod adresem Aleja Warszawska 37 – w Olsztynie jest to bardzo ważna ulica i każdy mieszkaniec wie, w którym miejscu jej szukać. Osoby, które tu przyjeżdżają bez trudu znajdą to miejsce.

Hotel dysponuje dość sporym parkingiem, który wyposażony jest w szlabany automatyczne. Widok szlabanów w Olsztynie już teraz nikogo nie dziwi. W tym mieście, podobnie jak w Warszawie również zaczyna brakować miejsc parkingowych, dlatego coraz częściej stosuje się różne zabezpieczenia: szlabany, słupki parkingowe, zapory drogowe. Podobnie jest w hotelu. Tutaj szlabany wyposażone są w sprawny system komunikacji z recepcją. Do dyspozycji mamy wjazd i wyjazd z parkingu, każdy z nich wyposażony jest w zestaw domofonowy, aby kierujący samochodem mógł skontaktować się z pracownikami hotelu. Dodatkowym wyposażeniem jest kamera CCTV, dzięki której pracownik recepcji może widzieć podjeżdżający samochód.

Hotel oferuje kilka różnych rodzajów pokoi, a wśród nich pokoje dwuosobowe, z oddzielnymi łóżkami (takich jest najwięcej), pokoje dwuosobowe z jednym, dużym łóżkiem, oraz pokoje 1-osobowe. Do dyspozycji gości jest także restauracja czynna w godzinach od 7.00 do 22.00.

W hotelu istnieje możliwość zorganizowania konferencji, spotkań firmowych, a także pobyty dla grup zorganizowanych. W tym roku hotel przechodzi niewielki lifting i szczerze należy przyznać, że zmiana wyglądu była już konieczna. Współczesne czasy nakazują zadbać o wizerunek, szczególnie w sytuacji, kiedy obiekt aspiruje do prestiżowych hoteli w Olsztynie.Wróć do spisu treści